HD9.us

Kodi Rrugor diskutohet në kryesi dhe në PD News, Lajme Vizion Plus


Time: 02:33

http://www.vizionplus.tv
https://facebook.com/VizionPlusTV
https://twitter.com/VizionPlusTV
Bojkoti i opozitës dhe krijimi i strukturave paralele ka bere qe ndryshimet ne kodin rrugor te diskutohen ne te njëjtën ore ne selinë e kryesisë se kuvendit nga maxhoranca dhe ne seline e partise demokratike nga deputetet e opozitës. Komisioni i Integrimit ka miratuar ne parim projekt-ligjin edhe pse deputetet socialiste kane shprehur rezerva per zbatueshmërine e draftit dhe për nevojën e një reforme tërësore. Por ndërsa Kodi Rrugor është miratuar ne komisionin parlamentar, ne komisionin e Partisë Demokratike ky draft është rrezuar pasi opozita është shprehur kundër rritjes se gjobave Kjo politike represive është per te mbushur arkën e boshatisur te Edi Rames. Ndryshimet ne kod rrugor vazhdojnë të diskutohen ne komisione ndërkohë që komisioni përgjegjës ai i ligjeve e ka lënë pezull deri sa ministria e transportit dhe ajo e rendit të argumentojnë masat e kërkuara. Ndryshmet ne kod rrugor parashikojnë ashpërsim të masave ndëshkuese për shoferet ne rast të shkeljeve të rregullave të qarkullimit.

DMCA: This video direct showing from Dailymotion using API. we do not store any data on our server. All data direct showing from Dailymotion. If you delete this video from Dailymotion video not showing here. We do not accept any dmca report. If you want to report this video Click here to report This videos on Dailymotion.
Download video
Download Mp4 1080p
Download as Mp3
Related videos
Tre ekzekutime ne 24 ore - Vizion Plus - News - Lajme
Tre ekzekutime ne 24 ore - Vizion Plus - News - Lajme
Time: 01:57
360° Grade -TE HENEN NIS SHKOLLA, RREGULLAT E REJA TE QARKULLIMIT RRUGOR NE TIRANE
360° Grade -TE HENEN NIS SHKOLLA, RREGULLAT E REJA TE QARKULLIMIT RRUGOR NE TIRANE
Time: 01:16
Kampionati i Kosoves dhe Mbarekombetar ne Bodybuilding dhe Fitness - 2015
Kampionati i Kosoves dhe Mbarekombetar ne Bodybuilding dhe Fitness - 2015
Time: 24:58
360° Grade -DEKRIMINALIZIMI, LU NE  E PD, BASHA LIGJI ME KONSENSUS
360° Grade -DEKRIMINALIZIMI, LU NE E PD, BASHA LIGJI ME KONSENSUS
Time: 02:07
Dissidenti PD, PDL o Grillo, M5S, Civati, caro Pippo che ne pensi?
Dissidenti PD, PDL o Grillo, M5S, Civati, caro Pippo che ne pensi?
Time: 01:51
Milot Rashica shenon gol ne Hollande dhe feston me Shqiponje
Milot Rashica shenon gol ne Hollande dhe feston me Shqiponje
Time: 00:38
Oli dhe Benxhi disa foto ne video - Oli and BenjiOli some photos in video
Oli dhe Benxhi disa foto ne video - Oli and BenjiOli some photos in video
Time: 06:04
AA Vision - ME SHQIPTARËT E AMERIKËS - Qazim Doda: Shqiptarët në Maryland, Virginia dhe Washington, DC
AA Vision - ME SHQIPTARËT E AMERIKËS - Qazim Doda: Shqiptarët në Maryland, Virginia dhe Washington, DC
Time: 01:32:36
Ja si reagon ne komplimente nje vajze e bukur dhe nje e shumtuar
Ja si reagon ne komplimente nje vajze e bukur dhe nje e shumtuar
Time: 00:33
Perparim Gashi Dhe Vll.Gashi Kto Rejat e Sodit Ne Fshatin Bajqinë
Perparim Gashi Dhe Vll.Gashi Kto Rejat e Sodit Ne Fshatin Bajqinë
Time: 04:31
Create Your Own Site
Wapkiz.Com
Home | Youtube | Dailymotion | Music | DMCA | Contact us

0.58288598060608

bot....!